Päästegalerii

www.estrescue.eu | info@estrescue.eu
Reeglid ja tingimused
Kuigi Päästegalerii haldajad püüavad ebasobiva materjali võimalikult kiiresti eemaldada või seda toimetada, on siiski võimatu igat postitust kontrollida. Seega oled teadlik, et kõik postitused sellel saidil väljendavad nende autorite vaateid ja seisukohti, mitte aga saidi administraatorite või veebimeistri omi (v.a nende endi postituste korral), seega ei peeta neid vastutavaks.

Sa lubad, et ei postita materjali, mis on kuritahtlik, rõve, vulgaarne, laimav, vaenuõhutav, ähvardav, seksuaalse suunitlusega või kehtivate seadustega vastuolus. Sa oled nõus, et saidi Päästegalerii veebimeistril, administraatoril ja moderaatoritel on õigus igal ajal oma parema äranägemise järgi sisu eemaldada või muuta. Kasutajana oled nõus, et ülalsisestatud infot hoitakse andmebaasis. Ehkki seda ei avaldata ilma sinu nõusolekuta kolmandatele osapooltele, ei saa veebimeistrit ega administraatorit pidada vastutavaks, kui võimaliku rünnaku käigus info lekkima peaks.

See sait kasutab küpsiseid, et sinu arvutis infot hoida. Selle ainus eesmärk on vaatamiste kasutusmugavuse suurendamine. E-postiaadressi kasutatakse ainult registreerumise kinnitamiseks ja salasõna saatmiseks.

Klõpsates "Nõus", lubad käituda vastavalt ülalkirjeldatud reeglitele.